9G5SP

Z kraju i ze świataZ Ghany pod znakiem 9G5SP pracuje członek naszego OT PZK Piotr SP3UQE. Z Ghany pod znakiem 9G5SP pracuje członek naszego OT PZK Piotr SP3UQE. Słychać go wieczorami ( po pracy ) w paśmie 14 MHz. Bieżące informacje i zdjęcia znaleźć można na forum klubu Piotra
http://www.sp3pka...ml#msg8288

Zaproszenie do udziału w aktywności radiowej

Z kraju i ze świataW imieniu Martina IK2RMZ oraz swoim jako członka stowarzyszenia EUCW, serdecznie zapraszam wszystkich członków naszego OT do wzięcia udziału w zabawie o wdzięcznej nazwie i pieknym logo "Węże i Drabiny" ("Snakes and Ladders") popularyzującej łaczności CW nad która patronat sprawuje właśnie Europejskie Stowarzyszenie entuzjastów CW.
eucw.org/slogo.png

Nagrody "Wielkopolska Pyra" edycja 2015

Zawody i dyplomyPuchary dla zwycięzców tegorocznej edycji "Wielkopolskiej Pyry" już gotowe, zostaną rozesłane w dniu jutrzejszym.

Wyniki końcowe zawodów Wielkopolska Pyra 2015

Zawody i dyplomyW zakładce "Sprawy sportowe -> Wyniki" umieszczono końcowe wyniki zawodów : Puchar Wielkopolskiej Pyry - 2015 (VIII edycja)

Burzenin 2015

Z regionuW dniach od 11 do 13 września 2015 r. w Burzeninie (SP7) odbył się Zjazd Techniczny Krótkofalowców SP. Ponieważ to tuż za miedzą, a pogoda była wyśmienita, na zjeździe można było spotkać wielu Kolegów z naszego OT PZK. Obejrzyjcie malutką galerię zdjęć.

https://goo.gl/ph...hZujB64rk6

XXVII Spotkanie SPOTC - 2015

FilmyFilmik: Spotkanie SPOTC w Giewartowie 2015r,

Film umieszczony na Youtube autorstwa KOL. SP3CMX opatrzony szerokim komentarzem pisemnym wartym przeczytania.
https://youtu.be/...

Rejestracja uczestników na 5 Konferencję ARISS w Polsce.

NewsyDziała już formularz rejestracyjny na 5. Ogólnopolską Konferencję Uczestników i Sympatyków Programu ARISS, która odbędzie się 17 października br. w Ostrowie Wielkopolskim. Formularz jest dostępny na stronie internetowej konferencji: http://ariss.pzk....
Zaproszeni na konferencję prelegenci przedstawią prezentacje i referaty, które mają na celu pokazać jak przygotować i zrealizować szkolny kontakt radiowy ARISS. Omówione zostaną nowe zasady przyjmowania i realizowania wniosków szkół ubiegających się o udział w programie. Spotkanie będzie też okazją do omówienia bieżących, ciekawych działań wolontariuszy ARISS w Polsce.

IARU VHF Contest już w pierwszy weekend września 5-6.09.2015.

NewsySerdecznie zapraszamy Kolegów z naszego OT-27 PZK i nie tylko, do odwiedzin w dniach
4-6 września 2015r. na stanowisku stacji contestowej VHF SP3KWA w Skarżynie Kolonii
k. Malanowa, powiat Turek.Jurek SP3SLU, Zenek SP3JBI
Wygenerowano w sekund: 0.11
996,884 unikalne wizyty