Odznaki Honorowe PZK zostały przyznane

CzłonkowieMiło mi poinformować, że nasi Koledzy Janek SP3CYY, Leszek SP3DOI oraz Roman SP3HUF zostali nagrodzeni Odznakami Honorowymi PZK. Decyzję podjął na ostatnim posiedzeniu ZG PZK, a wnioski złożył Zarząd OT-27 jeszcze w poprzedniej kadencji. Czekamy teraz z niecierpliwością na uroczystość wręczenia. Gratuluję Kolegom w imieniu Zarządu, wszystkich Członków OT-27 oraz własnym.

Akcja dyplomowa 1050 rocznica chrztu Polski

Zawody i dyplomyDla uczczenia 1050 rocznicy Chrztu Polski grupa polskich krótkofalowców i Polskiego Związku Krótkofalowców - postanowiła zorganizować w dniach od 1 do 30 kwietnia 2016 roku akcję radiową w której to za przeprowadzenie łączności ze stacjami okolicznościowymi organizatora zdobyć będzie można pamiątkowy dyplom okolicznościowy.
Wśród stacji przyznających punkty do dyplomu, możemy znaleźć Kolegów z naszego Oddziału Terenowego:
- klub SP3KWA ze znakiem SN1050KWA,
- klub SP3PKA ze znakiem SN1050PKA,
- oraz Kolega SP3SLU jako SN1050SLU.
Szczegóły: https://1050cp.pz...
--------
Na podstawie: http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=75798&temat=436477 oraz https://1050cp.pzk.org.pl/

Składki PZK i OT 2016

SkładkiZarząd OT27 PZK informuje, że ostateczny termin opłacania składek za pierwsze półrocze 2016 roku mija 31.03.2016.

Informacje dotyczące składek oraz aktualny stan wpłat znajduje się w dziale Składki PZK i OT. Prosimy o sprawdzenie opłacenia swoich składek.

Proszę zwrócić uwagę, że zmianie uległ numer konta bankowego, o czym już w przeszłości informowaliśmy.

SP DX Contest 2016

Zawody i dyplomyJuż niebawem, w dniach 2-3 kwietnia 2016 r. odbędą się tegoroczne zawody SP DX Contest. W związku z tym, że to nasze, polskie zawody, zachęcamy Koleżanki i Kolegów do licznego w nich udziału. Niech dodatkową motywacją będzie, że w zawodach jest prowadzone współzawodnictwo Oddziałów Terenowych PZK, a w ubiegłym roku nasz oddział zajął trzecie miejsce!
Wynik oddziału jest uzależniony od ilości członków OT startujących w zawodach w stosunku do ogólnej liczby członków i od osiągniętych przez nich wyników.
Regulamin zawodów jest dostępny tutaj

Nowy administrator portalu OT27 PZK

Portal OT27W związku z rezygnacją z administrowania naszym portalem internetowym, złożoną przez Kol. Leszka SP3LEM, Zarząd podjął uchwałę o powierzeniu obowiązków głównego administratora portalu Kol. Pawłowi SQ3POS.
Dziękujemy Kol. Leszkowi za czas i pracę poświęcone na prowadzenie serwisu.

Karty QSL

Informacje QSL ManageraWszystkie karty otrzymane na Zebraniu w minioną niedzielę (10,5kg) zostały już przygotowane do wysyłki.
Szczególne podziękowania dla Dorotki SQ3TGY za WZOROWE posegregowanie kart dla stacji SP.
Przypominam że numer OT PZK jest DO NICZEGO niepotrzebny. Karty segregowane są okręgami SP dla okręgowych managerów, nie zaś dla OT-xx.

Po Walnym Zebraniu w OT 27.

NewsyW minioną niedzielę - 13 marca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału Terenowego PZK Nr 27 "Południowa Wielkopolska". Miejscem spotkania była aula Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, a organizatorami byli Koleżanki i Koledzy z Ostrowskiego Klubu Krótkofalowców SP3POW. Protokół jest dostępny w zakładce Protokoły z zebrań.

Spotkanie ze służbami

WASRW dniu 7 marca 2016 roku o godzinie 13:00 w Zespole Szkół Technicznych odbyło się spotkanie poświęcone możliwości współpracy krótkofalowców skupionych w WASR z przedstawicielami Centrum Zarządzania Kryzysowego powiatu ostrowskiego.

Wygenerowano w sekund: 0.12
1,127,504 unikalne wizyty