WYNIKI SP DX CONTEST 2015

Zawody i dyplomyOgłoszono wyniki SP DX CONTESTU 2015. W klasyfikacji oddziałów nasz oddział zajął trzecie miejsce. Mimo mniejszej aktywności naszych stacji niż w roku 2014, wynik ten można uważać za duży sukces. Dziękuje wszystkim kolegom którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w zawodach i mam nadzieje że w roku 2016 nasz oddział powtórzy ten wynik.
Gratuluje wszystkim którzy zajęli czołowe miejsca w swoich klasyfikacjach a szczególnie gratuluje Jurkowi SP3GEM za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii SO AB PHONE HP

Krzysztof
sp3fyx

PUCHAR WIELKOPOLSKIEJ PYRY 2015

Zawody i dyplomyW dniu 20 września br. odbędą się coroczne zawody PUCHAR WIELKOPOLSKIEJ PYRY organizowane przez nasz Oddział. Zapraszamy wszystkich chętnych do licznego udziału w tych zawodach.


Regulamin zawodów dostępny na tej stronie w zakładce "Sprawy sportowe"

Wśród uczestników zawodów, którzy spełnią wymogi regulaminowe będą rozlosowane liczne i atrakcyjne nagrody rzeczowe. W trakcie zawodów, istnieje możliwość spełnienia warunków do otrzymania dyplomów wydawanych przez OT 27.

Burzenin 2015

Z regionuW dniach od 11 do 13 września 2015 r. w Burzeninie (SP7) odbył się Zjazd Techniczny Krótkofalowców SP. Ponieważ to tuż za miedzą, a pogoda była wyśmienita, na zjeździe można było spotkać wielu Kolegów z naszego OT PZK. Obejrzyjcie malutką galerię zdjęć.

https://goo.gl/ph...hZujB64rk6

XXVII Spotkanie SPOTC - 2015

FilmyFilmik: Spotkanie SPOTC w Giewartowie 2015r,

Film umieszczony na Youtube autorstwa KOL. SP3CMX opatrzony szerokim komentarzem pisemnym wartym przeczytania.
https://youtu.be/...

SP3MY - SK

Silent KeyZ głębokim żalem zawiadamiam że w dniu 9 września zmarł nasz kolego Maksymilian SP3MY.
Msza żałobna odprawiona będzie w sobotę 12 IX br. w kościele Chrystusa Króla w Jarocinie o godz. 12, pogrzeb na cmentarzu komunalnym

Rejestracja uczestników na 5 Konferencję ARISS w Polsce.

NewsyDziała już formularz rejestracyjny na 5. Ogólnopolską Konferencję Uczestników i Sympatyków Programu ARISS, która odbędzie się 17 października br. w Ostrowie Wielkopolskim. Formularz jest dostępny na stronie internetowej konferencji: http://ariss.pzk....
Zaproszeni na konferencję prelegenci przedstawią prezentacje i referaty, które mają na celu pokazać jak przygotować i zrealizować szkolny kontakt radiowy ARISS. Omówione zostaną nowe zasady przyjmowania i realizowania wniosków szkół ubiegających się o udział w programie. Spotkanie będzie też okazją do omówienia bieżących, ciekawych działań wolontariuszy ARISS w Polsce.

IARU VHF Contest już w pierwszy weekend września 5-6.09.2015.

NewsySerdecznie zapraszamy Kolegów z naszego OT-27 PZK i nie tylko, do odwiedzin w dniach
4-6 września 2015r. na stanowisku stacji contestowej VHF SP3KWA w Skarżynie Kolonii
k. Malanowa, powiat Turek.Jurek SP3SLU, Zenek SP3JBI

Akademia Krótkofalowca OT 27

NewsySpotkanie odbędzie się w piątek 25 września 2015r na terenie Klubu Jeździeckiego Wolica .o godzinie 17.00.
Wygenerowano w sekund: 0.11
870,740 unikalne wizyty