Nowy administrator portalu OT27 PZK

Portal OT27W związku z rezygnacją z administrowania naszym portalem internetowym, złożoną przez Kol. Leszka SP3LEM, Zarząd podjął uchwałę o powierzeniu obowiązków głównego administratora portalu Kol. Pawłowi SQ3POS.
Dziękujemy Kol. Leszkowi za czas i pracę poświęcone na prowadzenie serwisu.

Karty QSL

Informacje QSL ManageraWszystkie karty otrzymane na Zebraniu w minioną niedzielę (10,5kg) zostały już przygotowane do wysyłki.
Szczególne podziękowania dla Dorotki SQ3TGY za WZOROWE posegregowanie kart dla stacji SP.
Przypominam że numer OT PZK jest DO NICZEGO niepotrzebny. Karty segregowane są okręgami SP dla okręgowych managerów, nie zaś dla OT-xx.

Po Walnym Zebraniu w OT 27.

NewsyW minioną niedzielę - 13 marca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału Terenowego PZK Nr 27 "Południowa Wielkopolska". Miejscem spotkania była aula Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, a organizatorami byli Koleżanki i Koledzy z Ostrowskiego Klubu Krótkofalowców SP3POW. Protokół jest dostępny w zakładce Protokoły z zebrań.

Spotkanie ze służbami

WASRW dniu 7 marca 2016 roku o godzinie 13:00 w Zespole Szkół Technicznych odbyło się spotkanie poświęcone możliwości współpracy krótkofalowców skupionych w WASR z przedstawicielami Centrum Zarządzania Kryzysowego powiatu ostrowskiego.

Eugeniusz Balcerzyk ex SP3SLB - SK

Silent KeyZ wielkim żalem i smutkiem informuję, że odszedł Eugeniusz Balcerzyk ex SP3SLB.

W czasie jego pracy w ZW LOK w Kaliszu przyczynił się do dużego rozwoju łączności w klubach LOK województwa kaliskiego. Msza żałobna odbędzie się 5 marca 2016 roku o godz.11:00 w kościele przy ul. Częstochowskiej w Kaliszu. Czesć Jego Pamięci!

5J0P 6-21.03.2016

NewsyKolejna wypraw polskich krótkofalowców słyszana będzie na pasmach w dniach od 06 do 21 Marca 2016r. Czynna jest strona wyprawy, na której znajdziecie wiecej informacji
http://www.5j0p.c...na-glowna/

Jubileuszowy ŁOŚ 2016

Z kraju i ze światapzk.org.pl/download/public/LOS/Los-2016/Los-2016_zaproszenie_1600.jpg
To już dziesiąte spotkanie ŁOŚ. Jak co roku nie zabraknie na nim Kolegów z naszego OT PZK.

Nowy klub w OT-27

NewsyZarząd i Społeczność OT-27 serdecznie wita w swoim składzie kolejny klub krótkofalarski z powiatu leszczyńskiego, któremu przydzielono znak HF3MDW.
Dane kontaktowe:
HF3MDW
KLUB KRÓTKOFALOWCÓW
DĄBCZE 13
63-130 RYDZYNA
OSOBA KONTAKTOWA
SQ3MKI MORCHEL ZBIGNIEW
morchel@op.pl

Życzymy nowo powstałemu klubowi HF3MDW dużo sukcesów i wyrażamy nadzieje że klub zaangażuje się w działaniach podejmowanych przez nasz oddział.
Członków klubu zapraszamy do rejestrowania się na portalu OT27 i publikowania materiałów z życia klubu i nie tylko.
Wygenerowano w sekund: 0.12
998,775 unikalne wizyty