30 lat SP3KWA relacja z uroczystości

KlubyGrzegorz SP3RNZ wręczył kryształowy grawerton OT-27 PZK dla Klubu SP3KWA w 30-tą rocznicę jego powstania. Wzniesiono uroczysty toast i przystąpiono do dzielenia tortu urodzinowego z czekoladowymi symbolami krótkofalarskimi.
Przemek SP7VC wraz z Kasią SQ7OYL zaprezentowali relację z ekspedycji radiowo-turystycznej BALKAN TOUR 2015, ilustrowaną zdjęciami i komentarzem autorskim.
Reszta wieczoru upłynęła przy zastawionym stole i rozmowach koleżeńskich w gorącej atmosferze. Ponieważ pojawiły się pytania techniczne o mały i lekki wzmacniacz mocy na pasma KF, Przemek SP7VC wykonał kolejną prezentację, tym razem na temat PA 4xGU-50 z zasilaniem beztransformatorowym. Przeznaczenie PA - ekspedycje DX, bagaż lotniczy.
Wspólne zdjęcie grupowe i nie tylko wykonał Grzegorz SP3CSD.
Uroczystość odbywała się w sali Osiedlowego Klubu "Tęcza" w Turku, przy otwartych drzwiach do pracowni i radiostacji okolicznościowej SP30KWA.
Organizatorów spotkania cieszy obecność przyjaciół Klubu spoza miasta Turek, z którymi widujemy się na akcjach organizowanych przez SP3KWA, spotkaniach oddziałowych OT-27 PZK, lub ogólnopolskich.
Najczęściej powtarzającymi się życzeniami dla jubilatów były : "Następnych 30 lat SP3KWA w zdrowiu i działalności". Dziękujemy !

W imieniu Klubu SP3KWA Jerzy SP3SLU.

Administrator portalu OT-27 dołącza się do życzeń na okazję tak zacnego jubileuszu i informuje:
- po regulaminowym czasie życia tego newsa zostanie on przekształcony w artykuł i będzie przechowywany na stałe;
- za ok. 1 godz. dostępna będzie galeria pt 30 lat SP3KWA, również dostępna na stałe;
Admin SP3LEM

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.11
1,029,707 unikalne wizyty