O Kosmosie przy kawie - zaproszenie

Z kraju i ze świataTrwa okres przyjmowania wniosków na szkolne łączności ARISS. Może warto zrobić coś wyjątkowego dla dzieciaków, niech przeżyją przygodę, którą z pewnością zapamiętają na całe życie. Może wśród nich znajdą się przyszli krótkofalowcy albo osoby, które w przyszłości zajmą się profesjonalną telekomunikacją albo badaniem i eksploracją Kosmosu.
Okres składania wniosków trwa do 27 października 2023 r. Wybór szkoły odbędzie się w grudniu 2023 roku. Rozmowy kosmiczne zostaną wstępnie zaplanowane na okres od lipca do grudnia 2024 roku .
Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Applyh2y2024@ariss-eu.org
Pełne informacje oraz potrzebne dokumenty znajdują się na stronie internetowej https://www.ariss-eu.org/ w zakładce "School contacts".
Czasu jest co prawda mało, ale można to zrobić. W razie wątpliwości pozostajemy do waszej dyspozycji.

Centrum Nauki Kopernik i działający przy nim Europejskie Centrum Edukacji Kosmicznej (ESERO) organizuje kolejne spotkanie on-line z cyklu "O Kosmosie przy kawie". Tym razem gościem będzie nasz Kolega Armand SP3QFE, z którym będzie można porozmawiać o Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i programie ARISS. Zapraszamy do uczestnictwa - 11 pażdziernika o godz. 18.00.
Więcej informacji na stronie internetowej: https://esero.kopernik.org.pl/o-kosmosie-przy-kawie-tu-miedzynarodowa-stacja-kosmiczna/
Wydarzenie facebooku: https://fb.me/e/7HgvR6Bex
Link do formularza rejestracyjnego: https://www.kopernik.org.pl/form/esero-o-kosmosie-przy-kawie-


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.09
1,055,342 unikalne wizyty