Współzawodnictwo klubowe 2014

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE STACJI KLUBOWYCH OT 27 W ROKU 2014

Regulamin:

1. Cel współzawodnictwa:
 1.1 Współzawodnictwo ma na celu wzmożenie aktywności stacji klubowych zrzeszonych w OT-27 oraz podniesienie umiejętności operatorskich członków naszego oddziału.

2. Zakres współzawodnictwa
 2.1 Współzawodnictwo obejmuje wszystkie stacje klubowe zrzeszone w OT 27
 2.2 Współzawodnictwo obejmuje następujący wykaz zawodów odbywających się w pełnym roku kalendarzowym w kategoriach CW, SSB, MIX, DIGI.
 2.3 Wykaz zawodów obowiązujących w roku 2014
   - SPDXC Contest – KF/DIGI
   - Puchar Wielkopolskiej Pyry – KF/DIGI
   - PGA Test – KF/DIGI – liczony do klasyfikacji najlepszy jeden wynik w roku
   - WARD Contest - KF
   - Dzień dziecka - KF
   - Quo Vadis - KF
   - Europa Day Contest - KF
   - Dni Morza - KF
   - Dzień Energetyka - KF
   - Narodowe Święto Niepodległości – KF/UKF
   - Ham Spirit Contest – KF/UKF/DIGI
   - Narodziny Krótkofalarstwa Polskiego - KF
   - Barbórka – KF/UKF
   - Zawody Letnie - UKF


3. Klasyfikacja
 3.1 Stacje klubowe są sklasyfikowane w jednej grupie stacji niezależnie od ilości zawodów oraz emisji.

4. Punktacja
 4.1 Za udział w w/w zawodach każda stacja klubowa otrzymuje 10 punktów niezależnie od zajętego miejsca.
 4.2 Punkty dodatkowe są naliczane w stosunku do najlepszego wyniku w danej kategorii, w której startowała stacja klubowa według wzoru:


              twój wynik w zawodach
P = N x -------------------------------------
              najlepszy wynik w zawodach

    gdzie P - wynik punktowy
             N - współczynnik, który wynosi 100

 4.3 Wynik końcowy jest sumą punktów za udział w zawodach oraz punktów dodatkowych Premia specjalna w wysokości 25 pkt jest za udział w zawodach SPDXC oraz w zawodach o Puchar Wielkopolskiej Pyry.

5. Nagrody
 5.1 Za zajęcie I miejsca we współzawodnictwie stacja klubowa otrzymuje przechodni puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczowa w postaci sfinansowania druku 1000 kart QSL
 5.2 za zajęcie II i III miejsca stacja klubowa otrzymuje dyplom.

6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na corocznym zebraniu oddziału OT27 po zebraniu wyników zawodów z roku poprzedniego.


 


Pełna tabela wyników współzawodnictwa stacji klubowych zrzeszonych w OT-27 jest do pobrania w Pobieralni w dziale Wyniki zawodów, lub tutaj w bezpośrednim linku.

Komentarze

36 #1 36
dnia 18 wrzesień 2014 12:28
Tabela wyników współzawodnictwa za 2014 jest niedostępna
4 #2 4
dnia 23 wrzesień 2014 22:53
Tabela otwiera się bez problemów.
Jest dostępna w formacie PDF. Proszę zainstalować na swoim komputerze program Adobe Reader lub inny, odczytujący ten format plików.
36 #3 36
dnia 28 wrzesień 2014 21:42
Na chwilę obecną, owszem działa ale wcześniej nie. U innych kolegów z OT 27 również się nie otwierała, proszę np. zapytać kol. Romana SP3HUF.
Pragnę zawiadomić p. Administratora, że pod względem inf. trafił Pan na zawodowca, który bardzo sobie nie życzy w przyszłości podobnych odpowiedzi. Czytnik PDF posiadam od czasów jak tylko podszedłem do komputera, a było to zapewne wcześniej niż powstała ta strona i w ogóle OT-2.
Ja również nie podaję Panu niestosownych porad, zwracam tylko grzecznie uwagę że coś nie działa. Z doświadczenia wiem, że w usłudze WWW 99,99999999% winy tego że coś nie działa u użytkownika końcowego leży po stronie administratorów. Ci ostatni zwykle nie potrafią się przyznać do błędów i stosują taką spychotechnikę jak Pan w stosunku do mnie.
Z reguły nie czepiam się, do tej strony można mieć jeszcze wiele uwag, ale reaguję tylko wtedy gdy znajduję na www coś co powinno nieść ładunek informacji a nie niesie nic lub niesie dezinformację. Na koniec mam dobra radę dla Pana Administratora, aby postępował tak jak ja. Zanim coś wpiszę na forach, blogach, komentarzach na stronach sto razy, czy też odpowiadam komuś na krytykę, sto razy (dosłownie) sprawdzam fakty dotyczące tego wpisu. Jak się na czymś nie znam to nie piszę wcale.
Pozdrawiam i życzę postępów w administrowaniu.
18 #4 sp3huf
dnia 14 styczeń 2015 10:25
Widzę,że nie są podliczone zawody należące do współzawodnictwa sportowego z końca 2014r. klubów OT 27. Kto ma to robić ? Przecież nie można zrzucać pracy na tak już zagonionego Prezesa Kol. SP3FYX !
Widzę w Zarządzie OT 27 : Kol.Wojciech SP3QFV - Sprawy sportowe ? To do niego by należała ta praca wymieniona powyżej. Roman SP3HUF
9 #5 SP3RNZ
dnia 15 styczeń 2015 12:37
Proponuję Romku żebyś napisal stosowną notę do organizatorów wszystkich zawodów w SP, (no może poza tymi organizowanymi przez zespól PGA) żeby rozliczali swoje zawody tak jak ja Nasze, w tydzień.
I wtedy nie będzie problemu, na pewno ze wszystkim zdążymy. A może po prostu sam zająlbyś się tym w Nowym Roku?
Pozdrawiam.
G.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.12
1,127,535 unikalne wizyty