Rejestracja na 6. konferencję ARISS w Polsce.
Dodane przez SQ3OOK dnia 09 wrzesień 2016 00:03
Działa już formularz rejestracyjny na 6 Ogólnopolską Konferencję Uczestników i Sympatyków Programu ARISS. Zapraszamy na stronę internetową konferencji:
http://ariss.pzk.... Konferencja odbędzie się w dniu 22 października br. w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim.
Zaproszeni na konferencję prelegenci przedstawią prezentacje i referaty, które mają na celu pokazać jak przygotować i zrealizować szkolny kontakt radiowy ARISS. Omówione zostaną zasady przyjmowania i realizowania wniosków szkół ubiegających się o udział w programie. Spotkanie będzie też okazją do omówienia bieżących działań wolontariuszy ARISS w Polsce.
Zapraszamy nauczycieli i uczniów oraz krótkofalowców, którzy dotychczas brali udział w programie ARISS w Polsce, ale przede wszystkim tych, którzy są zainteresowani zorganizowaniem łączności radiowej z astronautą przebywającym na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Organizatorami konferencji są:
- Polski Związek Krótkofalowców,
- Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "ZAP - Edukacja",
- Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW,
- Grupa ARISS w Polsce
przy wsparciu organizacyjnym m. in. ARISS Europe oraz Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim.
Honorowy patronat nad konferencją objęli Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Starosta Ostrowski. Honorowym przewodniczącym konferencji został Gaston Bertels ON4WF Mentor ARISS Europa.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://ariss.pzk....
Armand SP3QFE i Sławek SQ3OOK
Treść rozszerzona
-